درباره ی ما

خانه درباره ی ما
IMG-20200123-WA0003
به مرکز ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل آسا اصفهان( نگین پرستار سابق) خوش آمدید

مرکز خدمات پزشکی و پرستاری در منزل آسا اصفهان (نگین پرستار سابق) ( Neginparastar Home Caring ) در راستای ارائه بهترین خدمات درمانی و مراقبتی از بیماران عزیز در بیمارستانها و منازلشان و همراهی و همدلی صمیمانه با بستگان بیماران تاسیس شده است.
هدف کادر مجرب و با سابقه درخشان این مرکز جلب رضایت هموطنان نیازمند به خدمات بالینی است تا بیماران در کوتاه ترین زمان با حال عمومی خوب به جمع خانواده بازگردند.

امروزه به دلیل افزایش هزینه های بستری در بیمارستان، دوری بیمار از خانه و خانواده و خطر ابتلا به عفونت های بیمارستانی، ارائه مراقبت در منزل جایگزین مناسبی برای مراقبتهای بیمارستانی شده است.
در بیماریهای مزمن به دلیل طولانی شدن روند درمان و بهبودی بیماران، ادامه مراقبت ها در منزل مورد توجه قرار گرفته است.

ما همیشه کنار شما هستیم

مهم ترین فواید آن افزایش کیفیت مراقبت از بیمار، جلوگیری از بستری شدن غیر ضروری آنها در بیمارستان، پیشگیری و کاهش خطر مبتلا شدن به عفونت های بیمارستانی، کاهش هزینه درمان و در نهایت افزایش آسایش بیمار و خانواده اش است.

ما در مسیر اهداف خود از کمک به ارتقای سلامت جامعه و تلاش برای خدمت رسانی به شما لذت می بریم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات نگین پرستار لطفا سوالات متداول را مطالعه فرمایید.

مجوز و تاییدیه شرکت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل آسا اصفهان (نگین پرستار سابق)

ما با اخذ مجوزهای فعالیت در زمینه ارائه خدمات پزشکی و پرستاری درمنزل از وزارت بهداشت و درمان خیال شما را برای دریافت خدمان حساس و با اهیمت پزشکی و پرستاری در منزل راحت کرده ایم